‍🔅استاد علی اکبر #رائفی_پور : 


🔺اخیرا خبر عجیبی در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه آقای #غلامرضا_سلامی مشاور #هفتاد_و_دو_ساله جناب #آخوندی وزیر راه افاضه فرموده اند : #ایرانی‌ها توانایی اداره بندر شهید رجایی را ندارند!


📚 goo.gl/5M5Gds


📰 به شرط صحت خبر و نقل و قول صورت گرفته از ایشان ، عرض کنم :


🔺 آخر پدر بیامرز وقتی #ایرانی ها توانایی اداره یک بندر را هم ندارند چگونه می توانند توانایی اداره یک #وزارت_خانه (مثلا #وزارت_راه ) را داشته باشند و یک ایرانی دیگر مثل خود شما بشود مشاور ایشان؟


🔺 اصلا حالا که ایرانی ها عرضه اداره یک بندر را ندارند و باید #مدیر_خارجی بیاوریم چرا باید مردم ، #مدیریت_اجرایی کل کشور! را به یک #ایرانی بسپارند؟!!!


🔺آخر پدر بیامرز جوری حرف نزن که استدلال هایت اول #فحش و #توهین به #خودت باشد و  #مهمتر_از_خودت ناسزا به #رفقایت!


🔺اگر جویای #مشکلات هستید عرض کنم مشکل ما امثال خود شماهایید.


🔹احمد شاملو زیبا گفت: من دردم از ایشان نیست ، خود از دردی است که ایشانند


🔺بله اخوی ! مشکل خود تو هستی و #مدیران #خود_باخته #لیبرال_مسلک !


🔺بار آخرتان باشد #ایرانیان را #تحقیر می کنید ، #مدیریت_ایرانی می خواهید بد نیست فی المثل نیم نگاهی به #صنعت_موشکی و #هسته_ای #مملکتتان بیاندازید که از قضا صفر تا صدش را #جوانان همین مرز و بوم پیش بردند !


📌 پ.ن ۱ : پیش از این نیز #وزیر_صنعت #هفتاد_و_دو_ساله #دولت اول آقای دکتر #روحانی و عضو در هیئت مدیره 17 شرکت خصوصی (علی الخصوص صنعت پترو شیمی ) گفته بود باید از #خارج مدیر وارد کنیم !

📚 goo.gl/68C5iQ


🔺یا رئیس جدید #شصت_و_پنج_ساله  سازمان حفاظت از #محیط_زیست، #عیسی_کلانتری که پیش از این در اظهار نظری شاذ #خودکفایی در #کشاورزی را #مزخرف خوانده بود ، دیروز در جلسه شورای آب و خاک استانداری کرمانشاه گفته است :

پیشنهاد می کنم یک #خارجی را بیاورید در بخش #کشاورزی، که به ما یاد بدهد ، من بخش کشاورزی و مهندسین خودمان را می شناسم که می گویم یک خارجی را بیاورید.

📚 goo.gl/Rt8B9U


🔺ظاهرا جناب آقای #کلانتر_دولت ، فراموش کرده اند تنها وزارت خانه ای که در دولت اول جناب #روحانی بهترین عملکرد را داشت ، وزارت جهاد #کشاورزی با مدیریت ارزشمند جناب #حجتی بود که از قضا در مناظره ها و میتینگ های انتخاباتی ، #رئیس_جمهور محترم دائم پزش را می داد!


📌پ.ن ۲: مشکل #ایرانی_ها نیستند. #مشکل #پیرمرد_هایی هستند که خودشان و هفت تیر و طایفه و تخم و ترکه شان (بخوانید #آقا_زاده های حامل #ژن_های_خوب)  هشت دست و پایی بسان #اختاپوس به پست های #مدیریتی چسبیده اند! 


🔺مشکل ما #دوتابعیتی ها و #مدیران #خودباخته صف کشیده در پشت در سفارت خانه های خارجی هستند وَاِلا این #مملکت تا دلتان بخواهد #جوان_های #لایق جویای کار دارد، البته اگر #فک_و_فامیل هایتان اجازه دهند! 

همان جوان هایی که چون #ژنشان بد است ! به خارج می روند و از قضا عده ای شان در آنجا #مدیر هم می شوند!!!


📌پ.ن ۳: یک بار دیگر در مرقومه حقیر ، سِن_ها را مرور فرمایید!


📌پ.ن ۴:راستی گفتم #مملکتتان ، منظورم #ایران بود‼️


✅ تنها کانال رسمی استاد رائفی پور و جنبش مصاف